VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

HLEDÁME ZLATNÍKA/ZLATNICI - PŘIDEJTE SE K NAŠEMU TÝMU!

Hledáme zlatníka/zlatnici, který/á má vášeň pro umění zlatnického řemesla a touhu tvořit krásné šperky. Pokud jste kreativní, precizní a máte zkušenost s práci s drahými kovy, právě vy jste tím, koho hledáme!

  • Co vás u nás čeká? Práce v rodinné firmě, kde si vážíme vašeho přínosu a umožníme vám rozvíjet své dovednosti. Práci v malém a příjemném kolektivu, kde vládne přátelská atmosféra a spolupráce. Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi a vybavením.
  •     Co od vás očekáváme? Vyučení v oboru zlatník - vaše znalosti a dovednosti jsou pro nás neocenitelné! Zkušenost s prací s drahými kovy vítána. Kreativní přístup a chuť tvořit jedinečné šperky. Preciznost a pečlivost - věříme, že každý detail má svůj význam. Schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Nabízíme vám stabilní pracovní místo, motivační finanční ohodnocení a možnost profesního růstu. U nás nejste jen zaměstnancem, ale součástí naší rodiny.

Přidejte se k nám do týmu a společně tvořme šperky, které zaujmou svou krásou!

 

Zájemci nás mohou kontaktovat na telefonním čísle 605 530 112 nebo poslat svůj životopis na e-mail: z.akrmanova@solunasro.cz

Těšíme se na vaši odpověď a na možnost poznat vaše zlatnické umění!

 

Naše dílna se nachází na adrese Vlkova 17, Praha 3

Rodinná firma SOLUNA s.r.o