Jak změřit správnou velikost prstenu

Trápíte se s výběrem velikosti prstenu? Máme pro Vás rychlý tip jak na to!

Pomocí provázku změříte obvod prstu a na základě toho si z tabulky vyberete přesnou velikost prstýnku. Doporučujeme měřit velikost na konci dne. Pro větší přesnost změřte raději 3x až 4x. Délku provázku měřte v mm, tím zjistíte velikost prstenu, kterou jsme Vám přiblížili níže v obrázku. Teď Vám nic nebrání v tom, pořídit si třeba prsten Francis.

 

Správnou velikost prstenu můžete také zjistit s pomocí speciálního měřícího kroužku. Manipulace s ním je jednoduchá a zvládnete ji v pohodlí domova. Stačí provléct, upravit na prstu a nezapomínejte vyzkoušet přetáhnutí přes kloub prstu. V okénku najdete Vaši velikost. Měřící kroužek zašleme na adresu a jeho cena Vám pak bude odečtena z dokončené objednávky prstenu

Jak změřit velikost prstenu už tedy víte. Teď už stačí vybrat ten pravý. Aby byl výběr co nejpohodlnější, rozdělili jsme prsteny do třech základních kategorií.

Podle materiálu

I přes veškeré měření prstýnek nesedí? Není potřeba se trápit. U prstenů, které u nás zakoupíte Vám uděláme první úpravu velikosti ZDARMA. Pak už Vám nebo Vašim blízkým nebude nic překážet v radosti z krásného českého šperku.

 

275058808_493138999071518_2879177794872035311_n